Sıkça sorulan sorular
DepoLogs nedir?
DepoLogs, Türkiye’deki depoların hepsinin listelendiği ve depoların tüm özelliklerinin görüldüğü bir platformdur. DepoLogs atıl durumdaki depoların ekonomiye kazandırılmasını hedeflemektedir. Böylece depolar en verimli şekilde kullanılabileceklerdir.
Neden DepoLogs’a üye olmalıyım?
DepoLogs sahip olduğu ağ sayesinde sadece Türkiye’den değil dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’de depo arayanlara hizmet veren bir platformdur. Sunduğu dil seçenekleri ile yurtdışından depo ihtiyacı olan kişi ve kurumlara hizmet vermektedir. Depologs, depo arayan kişi ve firmalara en yakın depoları bulmasının yanı sıra, geliştirdiği yazılım ile depo kiralayan müşterilerin birçok depoyu bir internet sitesi üzerinden yönetmesini sağlar. Anlık hareketlerin görüldüğü depolarda kiracılar günlük operasyonlarını daha kolay gerçekleştirirler.
Süreç nasıl işliyor?
www.depologs.com ‘a girip kayıt için ilk adımları atabilirsiniz. DepoLogs’un internet sitesinde yer alan Depo Sahibiyim kısmında kaydınızı yaptırabilir ve yurtdışında faaliyet gösteren ve Türkiye’de iş yapmak isteyen firmaların sizi fark etmelerini sağlayabilirsiniz.
Depomu kaydettirmek için bir ücret ödüyor muyum?
Hayır, deponuzu kaydettirmek için ücret ödemiyorsunuz.
Depologs sadece arama motoru mudur ?
DepoLogs sadece bir arama motoru değildir. DepoLogs ilk aşamada deponuzu bir arama motoru gibi depo arayanlara sunarken, sonrasında firmaların depo kiralarken aradığı altyapı hizmetlerini de depolara sağlar.
Depologs ne tür hizmetler sunmaktadır ?
DepoLogs deponuzu hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki firmalara/kişilere sunar. Bunun yanı sıra DepoLogs sunduğu altyapı hizmeti ile deponuzu uluslararası firmaların istediği kriterlere uygun hale getirir. Bu sayede uzun süreli kontratlarla firmalarla çalışma imkanı elde edersiniz.